22bet

Matt a Joseph Mills: „Naši rodičia môžu teraz jazdiť na rovnakom mieste“

Matt a Joseph Mills: „Naši rodičia môžu teraz jazdiť na rovnakom mieste“

„Vyrastali sme v dvoch proti dvom,“ hovorí Joseph (29), kapitán klubu, ktorý sedel po boku Matta (33), trénera trénera, čerstvý z pohltenia vegána – v súlade s udržateľným étosom klubu League Two – červený Thajské kari. “Vždy sme mali úzke puto.” Teraz spolu chodíme na výlety a máme pocit, že sme sa vrátili v čase. Keď hovorím s rodinou alebo s mojimi ďalšími bratmi, budú vyzerať ako: „S kým si?“ A ja iba otočím fotoaparát a poviem: „Tento človek znova.“ Cítim sa jednoducho povedomý. vracia roky späť.Je to pekné. “Krízové ​​rozhovory pokračujú v snahe zachrániť Boltona pred likvidáciou. Prečítajte si viac

Joseph má v stredu viesť tím v Bournemouthe na druhom kole Carabao Cupu, zatiaľ čo Matt je oprávnený pomôcť manažérovi, Mark Cooper, prekonaný Eddiem Howom, bývalým spoluhráčom, na dotykovej čiare po červenej karte minulý víkend ukončil svoje šance hrať proti klubu Premier League.Mills prevezme povinnosti asistenta manažéra, ak nebude mať Scotta Lindseyho, Cooperovho dvojku, ako to urobil v Charltone v predchádzajúcom kole.

Joseph a Matt absolvovali uznávanú akadémiu v Southamptone a v jednom okamihu všetci štyria súrodenci mali pracovné zmluvy; najstarší, Jamie, bol kedysi v knihách vo Swindone, zatiaľ čo Jonathan po príchode do Oxfordu podpísal profesionálne podmienky so Southamptonom. “Tri roky medzi mnou a tebou [prechádzajúc] si myslím, že boli pravdepodobne najplodnejším kúzlom akadémie,” hovorí Matt a pozrie na svojho mladšieho brata. „Máte svoje domáce mená: Theo Walcott, Gareth Bale a Adam Lallana.

„ Pamätám si, že sme všetci bývali v penzióne, ktorý bol prerobený na lóžu pre hráčov Southamptonu, kde ste sa o seba postarali, a keď idete do miestnosti, dostanete prejav ako: „Jeden z vás to zvládne“ – ale v podstate to zvládli všetci.Bolo to neuveriteľné, schopnosti, ktoré sme mali za tie tri roky. Práve sme chrstli hráčov priamo do prvého tímu. “ Facebook Twitter Pinterest Joseph Mills v tomto mesiaci proti Grimsby v lige dva. Fotografia: Matt Bunn / BPI / Rex / Shutterstock

Matt pokračoval v Premier League s Manchestrom City a Joseph v šampionáte s Readingom a Doncasterom, kde predtým pôsobil jeho brat – „Ja som odišiel a bol rád: „Poznám tiež dobrého ľavého obrancu,“ povedal Matt vtipne – predtým, ako sa toto leto spojil po tom, čo bývalý opustil Pune City v indickej superlige.

„Povedal som: „Počuj, môžem prísť a trénovať? Potrebujem zostať fit. Nemôžem mať štyri mesiace voľno, “hovorí Matt. “Keď som zostúpil sem…” “Je to, keď začala moja práca,” zasmeje sa Joseph so smiechom.Cooper pred podpisom obrancu ozval sa jeho bývalý tímový kolega Brian McDermott, ktorý riadil Matta v Readingu. „Mali sme v úvodný deň sezóny najmladší tím futbalovej ligy a manažér mi vložil veľkú dôveru, že môžem povedať:„ Forest Green nepodpisuje skutočne skúsených hráčov, ale ako hráča a postava, chcem ťa mať v klube, “a to znamená veľa helluvy,” hovorí Matt.

Bratia vždy túžili odísť do zahraničia – Joseph strávil dva roky v Perth Glory – a hral spolu je ďalšie odškrtnutie zoznamu vedierok, keď dvakrát hrali proti sebe (jeden výherný kus). “Máme skupinový chat ako rodina a veľa rozhovorov, najmä od nás dvoch, bolo vždy futbalom v rôznych častiach krajiny a sveta a zrazu sú tieto rozhovory čisto lesozelené,” hovorí Matt. “To šetrí jedného [našich rodičov], ktorý chýba a viezol sa na inú zem [aby som sa pozrel].”Môžu obaja jazdiť na rovnakú zem a sledovať nás spolu. Cestujeme spolu každý deň a je to perfektné – sme tiež najlepší kamaráti mimo ihriska, takže to všetko pekne spolu súvisí. “ Facebook Twitter Pinterest Bratia Forest Green’s Mills hrali v zahraničí – Joseph s Perth Glory, Matt s Pune City. Fotografie: Adria Sherratt / The Guardian

Návrat do Wiltshire umožnil bratom byť bližšie k domovu, to však neznamená, že ich rodičia Colin a Julie nazbierali menej kilometrov.Časová os posledných piatich dní je typická pre ich neochvejnú podporu; ich matka a otec odcestovali z Bournemouthu, kde dovolenkovali, do Bradfordu, aby boli svedkami toho, ako Joseph v sobotu získal víťaza 93. minúty (a Matt si vyzdvihol druhú žltú kartu), predtým ako sa vrátil na stredajší zápas do Bournemouthu. “To odhodlanie, keď som mal 14 rokov a bol som v Aston Ville, keď ma mama v utorok prišla zo školy vyzdvihnúť so sendvičom v aute a šli sme ísť na tréning a domov sme prišli asi okolo 22:00.” , je proste úžasné, “hovorí Joseph.

Je to hra plná subplotov: Howe podpísal Josepha za Burnley, zatiaľ čo Matt bol v rovnakej vekovej skupine ako Andrew Surman v akadémii v Southamptone a neskôr hral po boku v súčasnosti manažér Bournemouthu počas trojmesačného pôžičky na Dean Court v roku 2005, ako aj po boku Steva Fletchera, Stephena Purchesa a Neila Mossa, ktorí sú súčasťou Howeovho zákulisného personálu. “Prvý deň, keď som išiel trénovať, používali miestnu univerzitu a museli ste si umyť vlastnú súpravu, aby ste si mysleli, kde sú teraz, je neuveriteľné,” hovorí Matt. The Fiver: zaregistrujte sa a dostanete náš denný futbalový e-mail.

„Finančné zabezpečenie prišlo určite tak, ako bolo potrebné, ale zrazu sa ocitli v Premier League, takže to bol veľký obrat.Keď sa pozriete na Forest Green za posledných päť rokov, ako sa dostať do ligy, dostať sa do stabilnej ligy a potom sa dostať do play-off [minulá sezóna]. Možno by ste tu mohli sedieť o 10 alebo 15 rokov s Forest Green ako tím Premier League. Kto vie? “

Marco5811

Comments are closed.