Na nasledujúcich riadkoch sa dozviete informácie o krajinách, v ktorých sú služby stávkovej kancelárie 1xbet blokované. Nadobudnuté informácie sa vám môžu hodiť v prípade, že sa chystáte na dovolenku do cudziny a nie ste si istí, či sa bude môcť pohodlne pripojiť k vášmu 1xbet stávkovému účtu aj v zahraničí.

Vzhľadom k právnym predpisom môže byť 1xbet službám v niektorých konkrétnych krajinách, odmietnutý prístup na webové stránky spoločnosti. Ak teda názov krajiny, do ktorej hodláte vycestovať, nie je uvedený v zozname krajín s povolenou certifikáciou, ktoré boli vypísané vyššie, potom ju možno nájdete v prehľade štátov, ktoré sú naopak blokované. Zoznam krajín s obmedzeným prístupom je našťastie pomerne krátky, ako uvádzame nižšie:

Afganistan

Francúzsko

Portugalsko

Severná Kórea

Kuba

Turecko

Uganda

India

Ak je krajina vami zvoleného miesta pre strávenie dovolenky uvedená vyššie, potom si žiaľ nebudete môcť vytvoriť nový herný účet v spoločnosti 1xbet. Platí, že aj keď sa vám podarí obísť prekážky napríklad pomocou softwaru obsahujúce VPN, bude výplata potom, čo vyhráte, trochu problematická, pretože bude nutné overiť vašu totožnosť, čo však nebude možné kvôli chýbajúcej certifikácii stávkovej kancelárie. Môžete byť napríklad požiadaní o identifikačný dokument, ktorý automaticky odhalí, že nežijete v povolených krajinách. Váš účet môže byť okamžite zablokovaný a všetky vložené či vyhrané financie už nikdy nemusíte získať späť.

Najlepšou možnosťou pre aktívnych hráčov je, ak žijete po dlhšiu dobu napríklad v Afganistane, hľadať inú stávkovú kanceláriu, ktorá má povolenú certifikáciu. Nemá zmysel strácať čas aj financie snahou nájsť spôsob, ako obísť právny rámec krajiny, ktorá nepovoľuje využívanie 1xbet služieb.