Ak vám však vyššie zmienené možné postihy stojí za to, aby ste sa dostali na webové stránky 1xbet, je tu pre vás možnosť využiť tzv. 1xBet alternatívne odkazy, čo sú náhradné internetové adresy vytvorené samotnou spoločnosťou, ktorá chce tak umožniť svojim hráčom prístup k stávkovani v podstate odkiaľkoľvek.

Stávková kancelária sa týmto spôsobom snaži obísť štáty, ktoré zablokovali jej webové stránky. Preto nie je divu, že takmer každý deň vznikajú nové a nové alternatívne odkazy, cez ktoré sa hráči môžu neobmedzene pripojiť a začať okamžite vsádzať na obľúbená športové stretnutia. Vďaka týmto odkazom nemusíte strácať čas s celkom zložitou inštaláciou softvéru VPN do vášho internetového prehliadača, ale webové stránky sa vám ihneď zobrazí. Pripravili sme pre vás zoznam niekoľkých odkazov podľa vybraných krajín, cez ktoré by sa vám malo podariť sa pripojiť k spoločnosti 1xbet:

www.1xbetua.com (odkaz je denne aktualizovaný, aj preto by jeho funkčnosť mala byť globálna)

www.1xgfmp.host (ďalši medzinárodné odkaz)

www.1xtssa.host (alternatívny odkaz pre Turecko)

www.1xbetua.mobi (alternatívny odkaz pre Taliansko a Francúzsko)

www.1xbet.ug (alternatívny odkaz pre Ugandu)

www.1xbet.ly (alternatívny odkaz pre Maďarsko)

www.1×2019.xyz (alternatívny odkaz pre Rusko)

Občasne sa môže stať, že dôjde k výpadku oficiálnych 1xbet webových stránok, preto pre predstavu uvádzame aj 22Bet alternatív link pre Maďarsko či Taliansko, v ktorých má však stávková kancelária povolenú licenciu. V prípade odstávky je teda môžu hráči využiť ako možný prístup k svojmu účtu.