22bet

Hovoriace kone: L’Ami Serge odovzdáva Vianoce ako darček pre svetov

Hovoriace kone: L’Ami Serge odovzdáva Vianoce ako darček pre svetov

História pretekov obsahuje mnoho nádherných príkladov prehier, ktoré sa zmocnili čeľustí víťazstva, ale táto si určite nájde miesto v zozname „desiatich najlepších“. L’Ami Serge je už dlho jednou z postáv skokových závodov a je skvelé mať ho späť. Ktokoľvek, kto v polovici závodu klesol na 3: 1 alebo kratšie, sa bude cítiť inak, ale nie je to tak, akoby nikdy predtým nič také neurobil. Stúpenci Thistlecrack dúfajúc v zázrak zázraku v King George Day Prečítajte si viac

„Jeden nikdy nevie, že tento talentovaný kôň bude produkovať, keď bude vyvíjaný pod maximálnym tlakom,“ uvažoval Racing Post, keď ho v tých istých pretekoch porazili pred dvoma rokmi.Ale v skutočnosti to človek vie; Odpoveď je „veľmi malá“, a tak musí byť L’Ami Serge podvedený do víťazných pretekov bez toho, aby si uvedomil, čo sa deje.

Preto mal Nico de Boinville veľké šťastie, že sa ocitol vpredu na predposlednom, čo bolo dosť skoro. Nicky Henderson, tréner L’Ami Serge, povedal: „Nico je vykuchaný, ako si viete predstaviť. Absolútne sa ničí, ale je to veľmi ťažké. Čo môžeš urobiť? Myslím tým, že vec uteká s tebou. Ostatní sú uzdení a nikam nevedú. “

Henderson trval na tom, že bol šťastný, že sa kôň po dlhej neprítomnosti vrátil späť do svojich najlepších možností, a dodal:„ Je v ňom absolútne nulový darebák. Len si myslí, že keď sa tam dostane, urobil toho dosť.Ak poviete, že je to roztomilý darebák, Sarah vás zabije, “zmienka o ženíchke L’Ami Serge Sarah Shreeve.

„ Vyhral pre mňa jedny z najväčších závodov a vzal ma na niektoré z najlepšie miesta, “dodal Shreeve. “Milujem ho na kúsky.” Nebudem o ňom hovoriť zlé slovo. “

Každopádne The Worlds End bol veľmi víťazom hry a priniesol Tomovi Georgovi úspešný 1. stupeň. Ale rasa bola oveľa horšia pre odstúpenie Paisleyho Parka, ktorého spojenie malo pocit, že v zadnej rovnej rovine sú falošné fľaky.

Dvaja ďalší hrdinovia z tejto karty majú nádej, že sa časom stanú víťazmi 1. stupňa . Nie tak ospalý utiekol s Betfair Exchange Trophy a hoci nemal žiadnu váhu, dostal svojho trénera Hughieho Morrisona, ktorý sníval o náklone na prekážke Champion.Na ceste nastúpi v Newbury’s Betfair Hurdle, kde by mu víťazstvo vynieslo bonus 100 000 £.

Nigel Twiston-Davies ťažko uverí svojmu šťastiu na to, aby mal tak elegantného mladého koňa, akým sú Riders Onthe Storm. jeho dvor a šesťročný bol dôrazným víťazom promócie. Pre Ryanair Chase je na 16: 1 a vo februári sa vráti na Ascot Chase.

Marco5811

Comments are closed.