22bet

Najvýznamnejšie navijaky Maro Itoje, vďaka ktorým je navijak v Anglicku na dobrej ceste

Najvýznamnejšie navijaky Maro Itoje, vďaka ktorým je navijak v Anglicku na dobrej ceste

Bolo to prvýkrát, čo Anglicko porazilo Nový Zéland na majstrovstvách sveta, áno, ale tiež len ôsmy za viac ako storočie testovacieho ragby. Môžete rátať s týmito rokmi: ’36, ’73, ’83, ’93, ’02, ’03, ’12 a teraz, najslávnejšie z celej série, v roku 2019.

Do tohto V sobotu bolo sotva sto Angličanov, ktorí vedeli, čo je potrebné na to, aby ich porazili. Jones tu však bol už predtým, keď trénoval Austráliu v roku 2003, a v tej istej fáze ich porazili 22: 10.Vždy bol presvedčený, že vie, ako na to, a hoci to nebolo jeho víťazstvo, malo to celé jeho odtlačky prstov.

Mohli ste ich vidieť pár minút pred výkopom, keď sa postavilo Anglicko do formácie V zoči-voči hakovi, Owen Farrell v strede a jeho 22 spoluhráčov v radoch po Bet365 bonus oboch stranách, poslední muži v rade stojaci hlboko do polovice Nového Zélandu. Nigel Owens ich požiadal, aby ustúpili. Joe Marler to nemal. Anglicko zosadilo z trónu Nový Zéland, aby sa dostal do finále majstrovstiev sveta v ragby. Prečítajte si viac

Rekvizita sa Owensa škaredo usmiala a držala sa pri zemi.Potrebovali by ste vyraziť nové hromadné podstatné mená, aby ste opísali spôsob, akým Anglicko hralo v tej štvrtine, keď zahodili zmätok z prihrávok a ich ruky sa pohybovali tak rýchlo, že ste zalapali po dychu, aby ste to sledovali, blikaním lopty jedným smerom a druhým, až to vyzeralo ako pinball odrazí sa od plutiev. Prišli na Novom Zélande zmätení z uhlov, prepínania, strihania, atrapy, zľava, sprava, rovno a medzi nimi každý stupeň.

Prišiel Elliot Daly, ktorý prekĺzol cez náčinie, a Anthony Watson, ktorý ich obišiel, Kyle Sinckler odhodil vykládku, Jamie George preletel krídlom, Courtney Lawes dobíjala tvrdé lodenice a Manu Tuilagi sa potápal o čiaru. Skúška trvala 97 sekúnd.

„Tím, ktorý sa zúčastnil zápasu, tento zápas vyhral,“ uviedol Steve Hansen.Alebo, ako povedal Mike Tyson: „Každý má plán, kým nedostane päsť do úst.“

Nový Zéland trvalo 20 minút, kým znovuobjavilo svoj plán, ale Anglicko bolo o krok vpred a časom sa All Blacks ustálili, už presunuli dôraz na svoju obranu. Facebook Twitter Pinterest Anglicko ide vpred po vyrovnaní, ktoré vyhral Maro Itoje (v strede). Fotografia: Tom Jenkins / The Guardian

Bežnou múdrosťou o porážke Nového Zélandu je, že musíte za to získať kopu bodov, pretože nemáte šancu ich vylúčiť. Povedzte to trénerovi anglickej obrany Johnovi Mitchellovi. Mal by vedieť, keďže bol hlavným trénerom All Blacks štyri roky.

Hore na tribúnach sa kontrolovali záznamy.Ukazuje sa, že naposledy, keď Nový Zéland skóroval v prvom polčase, bol zároveň tým, čo ich Anglicko naposledy porazilo, v Twickenhame v roku 2012 a musíte sa vrátiť do roku 1968, aby ste našli posledný Test, ktorý z tejto pozície vyhrali.

V prestávke vedie Anglicko 10-0. Iba v polovici bolo cítiť, akoby boli viac ako v polovici cesty.

Generácie odteraz budú stále hovoriť o niektorých z týchto riešení. Vnuci All Blacks budú stále rozprávať svojim deťom, aby sa správali, inak ich príde Sam Underhill. Že ak vstanú z postele, vyletí z šatníka s rukami roztiahnutými doširoka po oboch stranách, pripravenými zraziť ich z nôh, rovnako ako to urobil Kieran Read.Jediným spôsobom, ako sa mohol Nový Zéland vrátiť do hry, bolo, keď im to Anglicko umožnilo. Na konci boli už tak zúfalí, že rozdávali obraty a pokuty, ktoré kašľali na chyby pri manipulácii.

Tu boli slávni All Blacks, prerezaní na stužky a kúsky roztrúsené po ihrisku za studena , čierna nočná obloha.

„Šport nie je niekedy fér,“ povedal Steve Hansen, „ale dnešný večer bol. Práve nás porazila lepšia strana. “

Marco5811

Comments are closed.